سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

از روز گذشته وضعیت ترددها به مرز خسروی به حالت عادی بازگشته است

استاندار کرمانشاه در گفت و گو با برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران گفت: هموطنانی که قصد سفر به کربلا و نجف اشرف را دارند توصیه می شود ترددهای خود را تا زمان تعیین شده ( ساعت 16 به وفت عراق) انجام دهند.

1398/07/16
|
11:20

به گزارش شبکه رادیویی ایران، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» در آستانه اربعین و سفر زائران به کربلا و نجف درباره وضعیت مرزها گفت: اگرچه طی دو روز گذشته روند حرکت زائران به مرز خسروی به دلیل وجود برخی ناآرامی ها در بغداد، با کمی وقفه صورت گرفت اما خوشبختانه اکنون وضعیت به حالت عادی بازگشته است.
وی در ادامه با بیان اینکه طبق توافقات انجام شده با کشور عراق، ترددها تا ساعت 16 به وقت عراق امکانپذیر است، خاطر نشان کرد: هموطنانی که قصد سفر به کربلا و نجف اشرف را دارند توصیه می شود ترددهای خود را تا زمان تعیین شده انجام دهند.
استاندار کرمانشاه بخش دیگر صحبت هایش را به هزینه سفر زائران از مرز خسروی تا بغداد اختصاص داد و افزود: امروز طی توافقات صورت گرفته با مقامات عراقی، برای رفاه حال بیشتر زائران هزینه تردد از مرز خسروی تا بغداد را از 100 هزار تومان به 80 هزار تومان رسانده ایم.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر