سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

زائران کربلا به راحتی از مرزهای چهارگانه عبور می کنند

منوچهر سلمان زاده دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین گفت: برای خدمات رسانی بهتر به زائران حسینی، توصیه می شود هموطنان در روزهای بعد از اربعین به شهرهای نجف و کربلا سفر کنند.

1398/07/23
|
10:36

به گزارش شبکه رادیویی ایران،منوچهر سلمان زاده دبیر کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد مرکزی اربعین در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی اشاره کرد و با بیان اینکه امسال مسیر کربلا با حجم عظیمی از زائران حسینی مواجه شده است، گفت: تراکم خروج از کشور زائران هم اکنون از بین رفته و مردم به راحتی از مرزهای چهارگانه عبور می کنند.
وی در ادامه با اشاره به اینکه از ساعت 10 شب میزان ورود جمعیت در مرزهای چهارگانه بخصوص در مرز مهران و شلمچه بیشتر از خروج می شود، افزود: ناوگان حمل و نقل کشور برای بازگشت مسافران از مرزهای تعیین شده، از امکانات برخوردار است و در مسیر برگشت هم خدمات لازم را به زائران ارائه می دهند.
دبیر کمیته حمل و نقل سوخت ستاد اربعین بخش دیگر صحبت هایش را به هموطنانی که هم اکنون قصد سفر به کربلا و نجف را دارند، اختصاص داد و خاطر نشان کرد: برای خدمات رسانی بهتر به زائران حسینی، توصیه می شود هموطنان در روزهای بعد از اربعین به شهرهای نجف و کربلا سفر کنند.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» و اجرای «سعید توکلی» و «نوید نوروزی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر