سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

نیروهای بسیجی خدمات بزرگی را به کشور ارائه کرده اند

معاون اجتماعی سازمان بسیج در گفت و گو با رادیو ایران گفت: عرصه های مختلف کشور نظیر کشاورزی، بهداشت و درمان، علمی، صنعتی، حقوقی، تعلیم و تربیت، بازار و اصناف و ... بسیج فعالیت دارد

1398/09/06
|
10:47

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سردار مهدی کلیشادی معاون اجتماعی سازمان بسیج در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» گفت: از زمان تاسیس سازمان بسیج در ایران، نیروهای بسیجی در عرصه ها و بخش های مختلف نظیر علم و تکنولوژی ، بهداشت و درمان، کمک به نیروهای ارتش و سپاه در دوران دفاع مقدس و ریشه کن کردن فلج اطفال نقشی مهم و تاثیر گذار داشته اند.
وی در ادامه با بیان اینکه امروز عرصه های مختلف کشور نظیر کشاورزی، بهداشت و درمان، علمی، صنعتی، حقوقی، تعلیم و تربیت، بازار و اصناف خالی از اقشار بسیجی نیست، افزود: نیروهای بسیجی طی این سالیان با کمترین هزینه خدمات بزرگی را به کشور ارائه کرده اند.
معاون اجتماعی سازمان بسیج بخش دیگر صحبت هایش را به فعالیت های معاونت اجتماعی سازمان بسیج اختصاص داد و گفت: معاونت اجتماعی سازمان بسیج بیشتر به مسائل اجتماعی جامعه می پردازد، موضوعاتی نظیر کاهش آسیب های اجتماعی، محرومیت زدایی توسط اقشار مختلف بسیج و ...
اطلاعات بیشتر را بشنوید.
برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «شهاب نادری مقدم» و «آرمان ستوده» و با اجرای «سعید توکلی» و «نسیم رفیعی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر