سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

27 و 28 خرداد سازمان ثبت احوال آماده تحویل شناسنامه های المثنی است

معاون سازمان ثبت احوال کشور گفت:همه کسانی که تا 18 خرداد مراحل ثبت نام خود را انجام داده اند خارج از زمانبندی تعیین شده شناسنامه های خود را دریافت خواهند کرد.

1400/03/19
|
10:37

به گزارش شبکه رادیویی ایران، سیف الله ابوترابی معاون سازمان ثبت احوال کشور در برنامه سلام صبح بخیر شناسنامه را یکی از اقلام مورد نیاز برای شرکت در انتخابات خواند و گفت: شناسنامه کسانی که به هر علت دچار مشکل شده تا 18 خرداد فرصت داشته اند با مراجعه به مراکز ثبت احوال یا دفاتر پیشخوان مراحل ثبت نام را انجام دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه در شرایط عادی کسانی که شناسنامه شان برای بار اول مفقود شده تا یک ماه باید در نوبت انتظار قرار گیرند، افزود: سازمان ثبت احوال کشور این روزها و با توجه به نزدیک شدن به زمان برپایی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، این زمان را کوتاه کرده است.

معاون سازمان ثبت احوال کشور خاطر نشان کرد: همه کسانی که تا 18 خرداد مراحل ثبت نام خود را انجام داده اند خارج از این زمانبندی شناسنامه های خود را دریافت خواهند کرد.

در ادامه می شنوید.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی و اجرای محمد نظری و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر