سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

پیشنهاد مجلس برای بهبود وضعیت بازار خروج از نرخ ارز دولتی است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:مجلس تخلفات مربوط به عدم نظارت دولت دوازدهم در خصوص نرزخ ارز تدریجی برای کالاهای اساسی را به دستگاه قضایی ارجاع داده است.

1400/05/31
|
11:12

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «محمد پور ابراهیمی» رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره گرانی بازار لبنیات گفت: برای بهبود وضعیت بازار و خرید کالای های مورد نیاز با قیمت 4200 تومان مجلس 7.5 تا 8 میلیارد دلار را از بودجه در اختیار دولت قرار داد اما نظارت نادرست دولت در طول این ماه ها باعث ورود مجلس به این حوزه شد.

وی در ادامه با بیان اینکه مجلس تخلفات مربوط به عدم نظارت دولت دوازدهم در خصوص نرزخ ارز تدریجی برای کالاهای اساسی را به دستگاه قضایی ارجاع داده است، افزود: مجلس از وضعیت موجود راضی نیست و از این رو به وزیران پیشنهادی رای خواهد داد که بتوانند یا قیمت ها را از طریق نرخ ارز دولتی به دو سال پیش بازگردانند و یا آنکه به طور کامل از نرخ ارز دولت خارج شوند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر