سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

علی اصغر جعفری در گفت و گو با رادیو ایران: ملت ایران، قدردان پیشکسوتان دفاع مقدس است

معاون رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: مردم ایران، جانبازان، پیشکسوتان و خانواده شهیدان را فراموش نکرده است.

1400/06/31
|
12:50

به گزارش شبکه رادیویی ایران، علی اصغر جعفری معاون رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران با اشاره رشادت های دلیرمردان 8 سال دفاع مقدس گفت: در تمامی دنیا کهنه سربازان جنگ آنها که برای کیان و اقتدار کشور به جنگ می روند همواره مورد تکریم و احترام قرار می گیرند، خوشبختانه ملت ایران از این امر مستثنی نیست و همواره قدردان پیشکسوتان دفاع مقدس بوده است.

وی در ادامه افزود: در آن زمان که دشمنان این مرز و بوم قصد از میان بردن ایران را داشتند جوانان برومند ایران به فرماندهی امام خمینی (ره) به جنگ با دشمن رفتند و از کیان کشور حفاظت کردند.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، خاطر نشان کرد: مردم ایران، جانبازان، پیشکسوتان و خانواده شهیدان را فراموش نکرده است و هر ساله شاهد برگزاری مراسم تجلیل از این عزیزان هستیم.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته به تهیه کنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی و اجرای سعید توکلی و محمد نظری از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر