سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مدیركل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشتركین شركت توانیر در رادیو ایران: 2 درصد از مشترکین برق خانگی، مشترکین پر مصرف هستند

عبدالامیر یاقوتی گفت: مشترکانی که میزان برق مصرفی آنها بیشتر از 600 کیلووات در ماه است، بالاتر از الگوی مصرف هستند و هزینه پرداختی آنها با تعرفه بالاتر حساب می شود، مبلغ این مشترکین به عدد 800 هزار تومان می رسد.

1400/07/07
|
10:23

به گزارش شبکه رادیویی ایران، عبدالامیر یاقوتی، مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شرکت توانیر در برنامه «سلام صبح بخیر» به ارقام نجومی برخی از قبض های برق اشاره کرد و گفت: 2 درصد از مشترکین برق خانگی در کشور مشترکین پرمصرف هستند این مشترکین بیش از دو برابر الگوی مصرف، برق مصرف می کنند، اگر طی یکسال گذشته میزان مصرف تغییر کرده باشد قطع به یقین نرخ پرداختی آنها با افزایش 23 درصدی روبرو شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه مصرف تا 100 کیلو وات برق در ماه رایگان و بین 100 تا 300 مصرف معمولی است، افزود: مشترکانی که از 300 مگاوات بیشتر مصرف می کنند، هزینه پرداختی آنها با شیب تندتری افزایش می یابد.

یاقوتی در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد:کسانی که بیشتر از 400 کیلو وات در ماه مصرف می کنند هزینه پرداختی آنها در دو ماه، 150 هزار تومان می شود.

مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شرکت توانیر یادآور شد: افزود: مشترکانی که میزان برق مصرفی آنها بیشتر از 600 کیلووات در ماه است، بالاتر از الگوی مصرف هستند و هزینه پرداختی آنها با تعرفه بالاتر حساب می شود، مبلغ این مشترکین به عدد 800 هزار تومان می رسد.

برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر