سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

رئیس فراكسیون سهام عدالت مجلس در رادیو ایران: دولت و مجلس پیگیر حق و حقوق جاماندگان سهام عدالت است

رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس گفت:امیداریم با پیگیری های جدی مجلس و دولت، فضای کاری جدیدی برای گره گشایی کارها و امورات حل نشده فراهم شود.

1400/07/14
|
13:30

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مهدی سعادتی بیشه سری رئیس فراکسیون سهام عدالت مجلس در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به بحث سهام عدالت و جاماندگان آن پرداخت و گفت: در حال حاضر سهام عدالت برای 2 میلیون فوتی در کشور تعیین و تکلیف نشده که در صورت تامین منابع ساماندهی خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی ها پول سهام را واریز کردند و اما در لیست قرار نگرفتند، افزود: دولت دوازدهم توجهی به سهام عدالت و پرداخت حق و حقوق سهام داران این حوزه نداشته است. با روی کار آمدن دولت جدید، مجلس با برگزاری جلسات مختلف با دولت به طور جدی پیگیر حق و حقوق جاماندگان سهام عدالت است.

این نماینده مجلس در بخش دیگر صحبت هایش خاطر نشان کرد: هر چند در بحث سهام عدالت سازمان خصوصی سازی و مجموعه بورس به خوبی عمل نکردند اما امیداریم با پیگیری های جدی مجلس و دولت، فضای کاری جدیدی برای گره گشایی کارها و امورات حل نشده فراهم شود.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر