سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مدیر عامل شركت ملی پست در گفت و گو با رادیو ایران: کرونا سرعت خدمات رسانی در شرکت پست را افزایش داده است

معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ملی پست گفت: تا پیش از شیوع کرونا بسته های ارسالی شرکت ملی پست کوچک بوده اند اما با فراگیری بیماری کووید نوزده، بسته های پستی به وزن 30 کیلو نیزرسیده است.

1400/07/17
|
14:35

به گزارش شبکه رادیویی ایران، رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ملی پست در برنامه« سلام صبح بخیر»رادبو ایران، ضمن گرامیداشت روز جهانی پست گفت: امروز فناوری های نوین ارتباطی کار را در مجموعه پست تغییرداده و نیروهای فعال در این حوزه هم با سختی کار بیشتری روبرو شده اند و هم هدایا و امانت های بزرگتری را به دست مردم می رسانند.

وی در ادامه با به خدمات رسانی شرکت ملی پست در دو سال اخیر اشاره کرد و گفت: در دوسال اخیر که ایران نیز همانند سایر کشور درگیر شیوع ویروس کرونا بوده است خدمات رسانی در حوزه پست با سرعت و شتاب بیشتری انجام شده است.

معاون وزیر ارتباطات در بخش دیگر صحبت هایش افزود: تا پیش از شیوع کرونا بسته های ارسالی شرکت ملی پست کوچک بوده اند اما با فراگیری بیماری کووید نوزده، بسته های پستی به وزن 30 کیلو نیزرسیده است.

سبحانی فر خاطر نشان کرد: در روزهایی که بسیاری از ادارات و سازمان ها به دلیل شیوع ویروس کرونا با محدودیت های عبور و مرور بوده اند شرکت پست به صورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی به مردم بوده است.

برنامه «سلام صبح بخیر »شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی زهرا قائدی و حسین معصومی و اجرای محمد نظری و سعید توکلی از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر