سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

معاون قرارگاه پدافند زیستی كشور در گفت و گو با رادیو ایران: شیوع ویروس کرونا اعتماد به نفس را به دانشمندان ایرانی بازگرداند

معاون قرارگاه پدافند زیستی کشور گفت:تا پیش از شیوع کرونا دستگاه های ذی ربط همکاری بهتری با قرارگاه پدافند زیستی کشور داشتند با ورود کرونا به کشور، همکاری ها به درستی پیش نرفت.

1400/08/08
|
12:31

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «محمد کریمی نیا» معاون قرارگاه پدافند زیستی کشور در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران در پاسخ به این پرسش که قرارگاه پدافند زیستی کشور جهت مقابله با چالش های زیستی نظیر کرونا چه اقداماتی انجام داده است، گفت: قرارگاه پدافند زیستی کشور از دی و بهمن سال 98 با همکاری سازمان های دولتی، شیوه نامه ها و اقدامات پیش دستانه ای را در جهت مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا انجام داد.

وی در ادامه به میزان همکاری نهادهای دولتی اشاره کرد و افزود: تا پیش از شیوع کرونا دستگاه های ذی ربط همکاری بهتری با قرارگاه پدافند زیستی کشور داشتند با ورود کرونا به کشور، همکاری ها به درستی پیش نرفت.

معاون قرارگاه پدافند زیستی کشور در بخش دیگر صحبت هایش با بیان اینکه شیوع کرونا، میزان اعتماد به نفس را در دانشمندان ایرانی افزایش داد، گفت: شیوع ویروس کرونا در کشور باعث شد برای اولین بار سه نسل از دانشمندان ایران در حوزه های مختلف با یکدیگر همکاری داشته باشند.

کریمی نیا در ادامه کمبود فرمانده و مدیر توانمند را مشکل بزرگ در مواجه با بحران دانست و افزود: ایران در حوزه امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی وضعیت خوبی دارد، تنها مشکل کشور در این حوزه نبود مدیران و فرماندهان توانمندی نظیر حاج قاسم سلیمانی و شهید فخزی زاده است.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر