سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

عضو كمیسیون اجتماعی مجلس در گفت و گو با رادیو ایران: وضعیت استخدامی کارمندان فردا در دستور کار کمسیون اجتماعی مجلس

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تعامل مجلس و دولت در بحث تعیین و تکلیف وضعیت استخدامی کارمندان اتفاق و رخداد خوبی است، تصویب این طرح بساط افسار گسیختگی و بی نظمی را در ساختاری اداری کشور از بین خواهد برد.

1400/08/22
|
11:02

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «علی بابایی کارنامی» عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در برنامه «سلام صبح بخیر» از پایان مهلت 45 روز مجلس به دولت برای تعیین و تکلیف وضعیت استخدامی کارمندان خبر داد و گفت: مجلس یازدهم از آغاز کار تاکنون همواره به شکل جدی پیگیر این ماجرا بوده و جلسات متعددی با سازمان امور استخدامی داشته است.

وی در ادامه با بیان اینکه معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به جمع موافقان طرح پیوسته است، گفت: وضعیت تعیین و تکلیف وضعیت استخدامی کارمندان روز یکشنبه بیست و سوم آبان با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در دستور کار کمسیون اجتماعی مجلس قرار می گیرد.

بابایی کارنامی خاطر نشان کرد: تعامل مجلس و دولت در بحث تعیین و تکلیف وضعیت استخدامی کارمندان اتفاق و رخداد خوبی است، تصویب این طرح بساط افسار گسیختگی و بی نظمی را در ساختاری اداری کشور از بین خواهد برد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر