سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مدیركل اطلاع رسانی كتابخانه ملی ایران در گفت و گو با رادیو ایران: کتابخانه ملی ایران تا 27 آبان، میزبان پویش «کتاب در حرکت» است

مدیرکل اطلاع رسانی کتابخانه ملی ایران گفت: در هفته کتاب و کتابخوانی مردم می توانند با مراجعه به کتابخانه ملی، کتاب های خوانده شده خود را با یکدیگر مبادله کنند.

1400/08/26
|
11:27

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «رضا شهرابی» مدیرکل اطلاع رسانی کتابخانه ملی ایران در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره جزئیات پویش «کتاب در حرکت» گفت: کتابخانه ملی ایران امسال در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، جشن تبادل و اهدای کتاب برگزار کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه این برنامه از شنبه 22 آبان آغاز شده و تا پنج شنبه 27 آبان ادامه دارد. گفت: مردم در هفته کتاب و کتابخوانی می توانند با مراجعه به کتابخانه ملی، کتاب های خوانده شده خود را با یکدیگر مبادله کنند.

مدیرکل اطلاع رسانی کتابخانه ملی ایران در بخش دیگر صحبت هایش یادآور شد: کتابخانه ملی ایران در زیر مجموعه خود بخشی را با عنوان مبادله و اهدای کتاب قرار داده است، کسانی که کتاب های فراوان دارند و علاقه مند به اهدای آن هستند، کتابخانه ملی ایران همواره میزبان آنها خواهد بود.

«رضا شهرابی» نوجوانان با اشاره به اینکه در پویش «کتاب در حرکت» امکان حضور برای کودکان و نوجوانان نیز فراهم شده است، افزود: کودکان و نوجوانان می توانند کتاب های خوانده شده خود را با یکدیگر مبادله کنند، در پایان این پویش کتابخانه ملی ایران بسته کتاب های مخصوص کودکان و نوجوانان را به آنها اهدا خواهد کرد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر