سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مدیركل اطلاع رسانی كتابخانه ملی ایران در گفت و گو با رادیو ایران: كتابخانه ملی ایران تا 27 آبان، میزبان پویش «كتاب در حركت» است

مدیركل اطلاع رسانی كتابخانه ملی ایران گفت: در هفته كتاب و كتابخوانی مردم می توانند با مراجعه به كتابخانه ملی، كتاب های خوانده شده خود را با یكدیگر مبادله كنند.

1400/08/26
|
11:27
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، «رضا شهرابی» مدیركل اطلاع رسانی كتابخانه ملی ایران در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره جزئیات پویش «كتاب در حركت» گفت: كتابخانه ملی ایران امسال در راستای ترویج فرهنگ كتاب و كتابخوانی، جشن تبادل و اهدای كتاب برگزار كرده است.

وی در ادامه با بیان اینكه این برنامه از شنبه 22 آبان آغاز شده و تا پنج شنبه 27 آبان ادامه دارد. گفت: مردم در هفته كتاب و كتابخوانی می توانند با مراجعه به كتابخانه ملی، كتاب های خوانده شده خود را با یكدیگر مبادله كنند.

مدیركل اطلاع رسانی كتابخانه ملی ایران در بخش دیگر صحبت هایش یادآور شد: كتابخانه ملی ایران در زیر مجموعه خود بخشی را با عنوان مبادله و اهدای كتاب قرار داده است، كسانی كه كتاب های فراوان دارند و علاقه مند به اهدای آن هستند، كتابخانه ملی ایران همواره میزبان آنها خواهد بود.

«رضا شهرابی» نوجوانان با اشاره به اینكه در پویش «كتاب در حركت» امكان حضور برای كودكان و نوجوانان نیز فراهم شده است، افزود: كودكان و نوجوانان می توانند كتاب های خوانده شده خود را با یكدیگر مبادله كنند، در پایان این پویش كتابخانه ملی ایران بسته كتاب های مخصوص كودكان و نوجوانان را به آنها اهدا خواهد كرد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه كنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توكلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر