سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

دبیر كانون شورای اسلامی كار در گفت و گو با رادیو ایران: تصمیم نهایی برای افزایش حقوق در اسفند ماه امسال اتخاذ خواهد شد

دبیر کانون شورای اسلامی کار گفت:سال 1400 سال سختی برای کارگران بوده و به همین دلیل نمایندگان کارگران به دنبال افزایش دستمزدی متناسب با شرایط فعلی هستند.

1400/09/03
|
13:47

به گزارش شبکه رادیویی ایران، اولیا علی بیگی دبیر کانون شورای اسلامی کار در برنامه «سلام صبح بخیر» از برگزاری اولین جلسه تصمیم‌گیری برای افزایش دستمزد سال 1401 خبر داد و گفت: در اولین جلسه افزایش دستمزد مباحث کارشناسی مطرح شده و تصمیم نهایی در پایان اسفند ماه امسال اتخاذ خواهد شد.

وی افزود: در این تصمیم‌گیری نمایندگان کارگران، کارفرمایان و دولت به صورت سه‌جانبه مشارکت خواهند داشت.

دبیر کانون شورای اسلامی کار در ادامه با بیان اینکه نمایندگان کارگران به دنبال این هستند که در رقم نهایی اعلام شده علاوه بر تورم به رقم سبد معیشت کارگری نیز توجه شود، گفت: سال 1400 سال سختی برای کارگران بوده و به همین دلیل نمایندگان کارگران به دنبال افزایش دستمزدی متناسب با شرایط فعلی هستند.

علی بیگی خاطر نشان کرد: امیدواریم شورای عالی کار در بحث افزایش حقوق تصمیم عادلانه ای را اتخاد کند طوری که دیگر نیاز به بازنگری آن باشد.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای «محمد نظری» و «حسین معصومی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر