سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

فرزاد هوشیدری در گفت و گو با رادیو ایران: رویای بازی کردن روی یخ را در سر داشتیم

کاپیتان تیم ملی هاکی روی یخ ایران گفت: تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ ایران در بخش زنان و مردان در مسابقات جام باشگاه‌های اسکیت هاکی روی یخ، خوش درخشیدند.

1400/09/09
|
11:47

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «فرزاد هوشیدری» کاپیتان تیم ملی هاکی روی یخ ایران، در برنامه «سلام صبح بخیر» از رشته هاکی روی یخ و تمرینات آن صحبت کرد و گفت: از اردیبهشت سال 99 که پیست یخ در مرکز تجاری ایرانمال افتتاح گردید تمرینات این رشته ورزشی در این محل انجام می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه تا پیش از این، پیستی یخ در ایران نداشت و همگی رویای بازی کردن روی یخ را در سر داشتیم، افزود: با فراهم شدن زمین و امکانات لازم، اعضای تیم ملی از رشته اینلاین هاکی (هاکی با اسکیت چرخ دار) به بازی در رشته هاکی روی یخ روی آوردند.

کاپیتان تیم ملی هاکی روی یخ ایران، به رقابت‌های جام باشگاه‌های اسکیت هاکی روی یخ نیز اشاره کرد و گفت: در رقابت‌های جام باشگاه‌های اسکیت هاکی روی یخ زنان و مردان که به میزبانی دبی برگزار شد، تیم زنان ایران روز چهارشنبه 28 مهر در دیدار فینال با نتیجه یک بر سه مغلوب حریف قدرتمند خود روسیه شد و بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

فرزاد هوشیدری گفت: از زمانی که این رشته در ایران به وجود آمده است، تلاش کردیم برنامه ای چهار ساله ای را برای آن انجام دهیم امیدواریم تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ ایران در مسابقات آسیایی و جهانی بازی خوبی را به نمایش بگذارند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر