سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مشکل اصلی در حذف دفترچه کاغذی بیمه، مربوط به کلانشهرهای ایران است

مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران گفت:پزشکان برای تجویز نسخه الکترونیکی دارو می توانند با مراجعه به تارنمای سازمان بیمه سلامت ایران، اطلاعات لازم را در این حوزه به دست آورند.

1400/10/14
|
13:58

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «حنان حاجی محمودی» مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به حذف دفترچه کاغذی بیمه و مشکلات ناشی از آن پرداخت و گفت: طرح حذف دفترچه کاغذی بیمه که از سال 97 به صورت آزمایشی در استان های مختلف ایران آغاز شد، در اردیبهشت سال جاری شکل رسمی تری به خود گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه سازمان بیمه سلامت ایران از اردیبهشت 1400 به تدریج اقدام به حذف دفترچه کاغذی بیمه کرده، افزود: در حال حاضر سازمان بیمه سلامت ایران با بیشتر استان ها مشکلی در این زمینه ندارد، بخش وسیعی از مشکلات امروز مربوط به استان ها و کلانشهرهاست.

مدیر کل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران اضافه کرد: در استان های بزرگ و کلانشهرها بالا بودن تعداد طرف قرار داد و کرونا سبب شده آموزش های لازم به درستی به پزشکان داده نشود.

«حنان حاجی محمودی» با بیان اینکه هم اکنون تمام اطلاعات و آموزش های لازم در پایگاه اطلاع رسانی سازمان بیمه سلامت ایران موجود است، گفت: پزشکان برای تجویز نسخه الکترونیکی دارو می توانند با مراجعه به تارنمای سازمان بیمه سلامت ایران، اطلاعات لازم را در این حوزه به دست آورند.

«سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای «محمد نظری» و «سعید توکلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر