سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

بارش های اخیر در سیستان و بلوچستان، بیشتر نوار ساحلی را در برگرفت

استاندار استان سیستان و بلوچستان گفت: با اقدامات صورت گرفته در استان، از دو روز گذشته تاکنون آب معابر و کوچه ها جمع گردیده و خانه ها نیز تا 80 درصد از آب خالی شده اند.

1400/10/18
|
13:09

به گزارش شبکه رادیویی ایران،«حسین مدرس خیابانی» استاندار استان سیستان و بلوچستان در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به سیل هفته گذشته اشاره کرد و گفت: بیشتر بارش های هفته گذشته در این استان، بیشتر در نوار ساحلی نظیر کنارک رخ داد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان کنارک شکل و شمایل کاسه ای دارد، افزود: این شهرستان هفته گذشته 340 میلیمتر بارندگی (معادل چهار سال بارندگی در استان) را تجربه کرد، این بارندگی خانه های مردم را تا ح زیادی دچار آسیب کرد.

استاندار استان کردستان در بخش دیگر صحبت هایش با اشاره به اینکه سیل هفته گذشته در استان سیستان و بلوچستان، خانه های 2 تا 3 هزار خانواده را دچار فرسودگی کرده است، گفت: با اقدامات صورت گرفته در استان، از دو روز گذشته تاکنون آب معابر و کوچه ها جمع گردیده و خانه ها نیز تا 80 درصد از آب خالی شده اند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر