سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

دبیر كانون كامیون داران كشور در گفت و گو با رادیو ایران: قیمت حمل بار با روشی کاملا علمی و فنی محاسبه شده است

دبیر کانون کامیون داران کشور گفت: در چهل ساله گذشته پایین بودن نرخ کرایه ها، کشور را به پارکینگ کامیون های فرسوده تبدیل کرده است.

1400/10/20
|
11:59

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «احمد کریمی» دبیر کانون کامیون داران کشور در برنامه سلام «صبح بخیر» به مشکلات کامیون داران و بالا بودن نرخ کرایه ها اشاره کرد و گفت: از سال 97 محاسبه قیمت حمل بار طبق روشی کاملا علمی و فنی انجام شده است، با توجه به آنکه در این نرخ تعیین شده بسیاری از ملاحظات در نظر گرفته شده، منطقی نیست اگر بگوییم نرخ کرایه بالا است.

وی در ادامه با بیان اینکه در چهل ساله گذشته پایین بودن نرخ کرایه ها، کشور را به پارکینگ کامیون های فرسوده تبدیل کرده است، افزود: کامیون داران ایران هیچ زمانی حق و حقوق واقعی خود را دریافت نکرده اند.

دبیر کانون کامیون داران کشور، در بخش دیگر خاطر نشان کرد: در سال های گذشته امکان ورود کامیون های صفر به کشور وجود داشت متاسفانه این روزها گرفتار شرکت های خودروساز سودجود و منفعت طلب هستیم.

«سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمدنظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر