سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

افزایش حداقل و حداکثر انتقال وجه در سامانه‌های ساتنا و پایا از امروز

دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: کف مبلغ پرداخت ساتنا از 15 میلیون تومان به 50 میلیون تومان رسیده و سقف مبلغ پایا نیز به ازای هر دستور پرداخت از 50 میلیون تومان به 100 میلیون تومان افزایش یافته است.

1400/10/25
|
11:14

طبق دستورالعمل جدید بانک مرکزی، حداقل و حداکثر انتقال وجه در سامانه‌های ساتنا و پایا از امروز (25 دی ماه) افزایش یافت.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «محمدرضا جمشیدی» دبیرکل کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به جزئیات این خبر پرداخت و گفت: بانک مرکزی دستور العمل افزایش حداقل و حداکثر انتقال وجه در سامانه‌های ساتنا و پایا را با نامه عمومی به مسئولان فناوری بانک ها اعلام کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از مدیر عامل های بانک و مردم با تاخیر از این موضوع باخبر شدند، گفت:کف مبلغ پرداخت ساتنا از 15 میلیون تومان به 50 میلیون تومان رسیده و سقف مبلغ پایا نیز به ازای هر دستور پرداخت از 50 میلیون تومان به 100 میلیون تومان افزایش یافته است.

دبیر کل بانک ها و موسسات خصوصی در پاسخ به این پرسش در سامانه سانتا امکان انتقال مبالغ بیشتر از 200 میلیون تومان نیز وجود دارد یا خیر؟ گفت: مبالغ پرداختی 200 میلیون تومان به بالا، با ارسال مدرک معاملاتی امکانپذیر است، این مدرک معاملاتی فقط از طریق بانک ها انجام می شود.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی «زهرا قائدی» و «حسین معصومی» و اجرای «محمد نظری» و «سعید توکلی» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر