سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:35 به مدت 75

رادیو ایران

سلام صبح بخير

مدرس دانشگاه و پژوهشگر مسائل بین الملل در گفت و گو با رادیو ایران سفر رییس جمهور به روسیه باعث ایجاد رقابت در جناح برجام شده است

مدرس دانشگاه و پژوهشگر مسائل بین الملل گفت: نماز خواندن رییس جمهور در کاخ کرملین، به مردم روسیه این پیام را می رساند که اسلام، دین ستیز و جنگ نیست.

1400/11/02
|
13:09

به گزارش شبکه رادیویی ایران، «یاسر شامانی» مدرس دانشگاه و پژوهشگر مسائل بین الملل در برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران به تحلیل سفر دو روزه «حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی» رییس جمهور ایران به روسیه پرداخت و گفت: سفر رییس جمهور به روسیه به دلیل آنکه باعث ایجاد رقابت و شکاف در جناح برجام شده، قابل تقدیر است.

وی در بخش دیگر صحبت هایش به نماز خواندن رییس جمهور در کاخ کرملین اشاره کرد و گفت: نماز خواندن رییس جمهور در کاخ کرملین، به مردم روسیه این پیام را می رساند که اسلام، دین ستیز و جنگ نیست.

این مدرس دانشگاه و پژوهشگر مسائل بین الملل با بیان اینکه اقدام اخیر رییس جمهور پایه های تفکر شیعه را در روسیه تقویت کرده است، گفت: غرب به دنبال رواج تفکر تکفیری در روسیه است، نماز خواندن رییس جمهور در کاخ کرملین باعث شده، غربی ها از این منظر، احساس خطر کنند.

برنامه «سلام صبح بخیر» شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:25 به تهیه کنندگی «حسین معصومی» و «زهرا قائدی» و اجرای «سعید توکلی» و «محمد نظری» از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
سلام صبح بخیر