صدای راهبران شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 به مدت 20 دقیقه

رادیو ایران

صداي راهبران

در سال جاری به دنبال هوشمند سازی جاده ها هستیم

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه صدای راهبران رادیو ایران گفت : با پلیس هماهنگ كرده ایم كه با استفاده از همیاران پلیس و مقامات محلی كنترل نظارتی داشته باشند

1397/12/15
|
10:32
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران؛ محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در برنامه صدای راهبران و در گفت و گو با علی رشیدی درباره تمهیدات نوروزی گفت : مهمترین عامل در این اوقات خود مردم هستند كه در جاده ها رانندگی می كنند و از آنها می خواهیم كه مقررات را رعایت كنند و وظیفه سازمان راهداری آماده كردن و مهیا كردن شرایط است كه بتوانند خدمات مطلوب ارائه دهند.
وی در ادامه افزود : در شرایط كنونی میزان راه ها افزایش پیدا كرده است كه حجم تردد را گسترش می دهد و این آماده سازی ها از نظر كیفیت وظیفه راهداران است.
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینكه در سال جاری به دنبال هوشمند سازی جاده ها هستیم تصریح كرد : با پلیس هماهنگ كرده ایم كه با استفاده از همیاران پلیس و مقامات محلی كنترل نظارتی داشته باشند.
محمد اسلامی در ادامه گفت : با سرمایه گذاری های بخش خصوصی و اقدامات وزارت راه مجتمع های تفریحی و اقامتی در راه ها تعبیه شده است كه در مسیر امكان استراحت به مسافران بدهیم.
وزیر راه و شهرسازی در پایان این گفت و گو خاطرنشان كرد : در سال جاری با همكاری استانداران به دنبال ایجاد بازارچه های محلی هستیم كه محصولات محلی ارائه می دهند كه می تواند به عنوان یك جاذبه باشد و خودروها توقف كنند و استراحت كنند.
برنامه صدای راهبران شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 از رادیو ایران پخش می شود.

دسترسی سریع
صدای راهبران