ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی وضعیت باشگاه داری والیبال در«ایران امروز»

برنامه «ایران امروز» دوشنبه دوم خرداد، از گروه ورزش و تفریحات با حضور صاحب نظران به بررسی وضعیت باشگاه داری والیبال ایران می پردازد.

1401/03/02
|
11:10
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، تردیدی نیست كه باشگاه ها تاثیر مهمی در پیشرفت والیبال ایران دارند و بازیكنان از دل تیم ها به تیم ملی معرفی می شوند.
اما علیرغم اهمیت غیرقابل كتمان این موضوع ، وضعیت تیم داری در والیبال ایران با نوسان های زیادی همراه بوده است .
این در حالی است كه در طی سال های گذشته تیم های زیادی از عرصه والیبال ایران محو شده اند و در مواقعی هم هزینه های سنگین و كم فایده در این رشته ورزشی ، تیم ها را در موقعیت بغرنج بدهكار بودن و مشكلات مالی گرفتار كرده است
با این نگاه و با توجه به پایان مسابقات والیبال جام قهرمانی باشگاه های آسیا در تهران ، برنامه «ایران امروز» دوشنبه دوم خرداد قصد دارد وضعیت باشگاه داری در والیبال ایران را با حضور محسن آجرلو روزنامه نگار ورزشی، میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال، علی شاكری كارشناس والیبال ، علیرضا طلوع كیان مربی والیبال،محمد رضا تندروان مربی والیبال و سیف الله ترابی كارشناس والیبال، از زوایای مختلف بررسی كند .
گفتنی است «ایران امروز» دوشنبه ها به تهیه كنندگی جواد فیاضی و اجرای محمدحسین معتمد هاشمی ساعت 11:40 از رادیوایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز