ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی سیل اخیر در رادیو ایران

برنامه «ایران امروز» یكشنبه 9 مرداد با حضور كارشناسان به بررسی سیل اخیر و طرح های مدیریت ، كنترل، و آبخیزداری می پردازد.

1401/05/09
|
12:50
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «ایران امروز» یكشنبه ها بیان كرد: با توجه به بارش شدید روزهای گذشته، در مجموع 18 استان كشور درگیر سیل شده اند كه شرایط در برخی استان ها مانند مازندران، گیلان، البرز، مركزی، اصفهان، تهران و یزد به نسبت دیگر استان ها سخت تر بوده است .
وی ادامه داد: وزیر كشور در خصوص اقدامات انجام شده در امامزاده داود، فیروزكوه و آبگرفتگی معابر در یزد بیان كرده« برای رفع مشكلات ناشی از سیلاب تلاش ها تداوم دارد ، به ویژه در ارتباط با بافت تاریخی یزد به دلیل آسیب پذیری زیاد آن باید اقدامات لازم با شتاب بیشتری انجام شود».
پاتیمار افزود: از همین روز در برنامه روز یكشنبه با حضور دكتر هوشنگ جزی رئیس دفتر آبخیزداری حفاظت خاك سازمان جنگل ها و مراتع كشور، مهندس رضا پور رئیس گروه مدیریت بحران شركت مدیریت منابع آب ایران ودكتر كامران امامی رئیس كارگروه بین المللی مدیریت تطبیقی سیلاب به بررسی سیل اخیر و طرح های مدیریت ، كنترل، و آبخیزداری خواهیم پرداخت.
گفتنی است: «ایران امروز» یكشنبه ها به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و با اجرای محمدرضا درویش ساعت 11:40 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز