ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

رادیو ایران و چهل و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر

برنامه «ایران امروز» از گروه فرهنگ و تمدن با حضور كارشناسان و صاحب نظران از چهل و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر می گوید.

1401/11/10
|
09:52
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، چهل و یكمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر 12 تا 22 بهمن ماه سال جاری به دبیری مجتبی امینی برگزار می‌شود.در این جشنواره 26 فیلم از 25 كشور در بخش بین‌الملل به نمایش در خواهند آمد كه 9 فیلم از مجموعه این آثار، تولید مشترك چند كشور هستند.آثار بخش بین‌الملل جشنواره در سه بخش سینمای سعادت، جلوه گاه شرق و جشنواره جشنواره‌ها به نمایش در می‌آیند. هر یك از این سه بخش تركیبی از فیلم‌های خارجی و تعداد محدودی از فیلم ایرانی هستنند.همچنین فیلم‌های ایرانی حاضر در سه بخش بین الملل از میان متقاضیان اكران بین الملل، از سوی هیات انتخاب جشنواره برگزیده شده اند.
از همین رو برنامه «ایران امروز» با حضور مسعود نجفی مدیر روابط عمومی چهل و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، محمود گبرلو منتقد و كارشناس سینما وامیر حسین شریفی متخصص حوزه ی فیلم و سینما پیرامون چهل و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بحث و تبادل نظر می كننند.
گفتنی است «ایران امروز» دوشنبه ها به تهیه كنندگی وحید بیات و اجرای شهاب شهرزاد و هماهنگی اكرم خیر خواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز