ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی وضعیت تولید گاز سی ان جی

برنامه «ایران امروز» سه شنبه 16 اسفند با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی وضعیت تولید گاز سی ان جی و فعالان این حوزه می پردازد.

1401/12/16
|
09:51
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، گاز طبیعی از سال 1381 بصورت گازفشرده یا همان سی ان جی به سبد سوخت حمل و نقل كشور وارد شده و تا كنون جایگزین بیش از 63 میلیارد لیتر بنزین شده است. پروژه ورود سی ان جی به سبد سوخت كشور در واقع از سال 1379 كلید خورده و در سال 1381 اولین جایگاه های توزیع گازفشرده در تهران راه اندازی شد.
مریم بانو فطرتی تهیه كننده برنامه «ایران امروز» سه شنبه ها بیان كرد: در برنامه امروز با حضور مهندس علی محمودیان مدیر اجرایی اتحادیه كشوری سوخت های جایگزین و خدمات وابسته وزارت صمت ، مهندس علی جوهری رئیس هیئت مدیره انجمن سی ان جی كشور و دكتر كرامت ویس كرمی معاون اجرایی شركت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران پیرامون وضعیت تولید گاز سی ان جی و توانمندی ها تجهیزات و تأمین كننده های این حوزه گفت و گو و تبادل نظر خواهیم كرد.
گفتنی است «ایران امروز» سه شنبه ها به تهیه كنندگی مریم بانو فطرتی و با اجرای احمد طبعی و هماهنگی اكرم خیر خواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز