ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی دستمزد پرستاران در «ایران امروز»

برنامه «ایران امروز» سه شنبه دوم خرداد، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی دستمزد پرستاران می پردازد.

1402/03/02
|
10:04
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، عاطفه اقتداری تهیه كننده برنامه «ایران امروز» گروه جامعه و سلامت بیان كرد: این برنامه یك مجله رادیویی است كه با حضور مهمانان مختلف چند موضوع گوناگون را بررسی می شود.

وی با اعلام این خبر كه در برنامه سه شنبه دوم خرداد به بررسی دستمزد پرستاران خواهیم پرداخت، افزود: در حقیقت رشته پرستاری را می‌توان یكی از مهم‌ترین مشاغل حوزه بهداشت و درمان دانست كه سهم بسزایی در ارتقای سلامت جامعه دارد. ولی پرستاران همواره از حقوق و دستمزد خود گلایه هایی دارند از همین رو با حضور دكتر عباس عبادی معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكی و دكترسید محمد پاك مهر عضو كمیسیون بهداشت درمان و آموزش پزشكی مجلس شورای اسلامی به برسی حقوق و دستمزد پرستاران خواهیم پردخت .

تهیه كننده برنامه «ایران امروز» تصریح كرد: همچنین در بخش پیشخوان نیز با حضورمحمد صالح جوكار رئیس كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها مجلس شورای اسلامی از لایحه جامع انتخابات خواهیم گفت وسردار سید تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور فراجا از افزایش جریمه تخلف های رانندگی می گوید.

گفتنی است «ایران امروز» گروه جامعه به تهیه كنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز