ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

از پیشرفت تا نقد پیام رسان های داخلی در«ایران امروز»

برنامه «ایران امروز» چهارشنبه 18 مرداد، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی میزان پیشرفت ، رضایت و عدم به روز رسانی و افزایش امكانات پیام رسان های داخلی می پردازد.

1402/05/18
|
08:40
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، پیام رسان های داخلی با استفاده و آمد و شد كاربران رشد می‌كنند و اینكه چنین نرم‌افزاری فقط در محیط آزمایشگاهی تست و بررسی شود، پاسخگو نیست.

این در حالی است كه به دنبال استقبال وسیع از پیام‌رسان‌های داخلی از پاییز گذشته، كاربران نسبت به كاهش سرعت این پیام‌رسان‌ها ابراز نارضایتی كرده‌اند.

دعوای امروز طرفداران و مخالفان پیام‌رسان‌های بومی به چندین موضوع مختلف ختم می‌شود. موادی مانند كیفیت این پلتفرم‌ها، ایراداتی كه دارند، عادت مردم به استفاده از پلتفرم‌های خارجی، كسب ‌و‌كارهایی كه با هزینه‌های زیاد بر روی پلتفرم‌های خارجی مشتریان فراوانی داشتند و كلی موضوعات دیگر مطرح است كه باعث می‌شود بسیاری از مردم از پلتفرم‌های بومی استفاده نكنند.

و همه این ها مقدمه ای را فراهم كرد كه برنامه «ایران امروز» چهارشنبه 18 مرداد با حضوردكترمحمدرضا قاسمی كارشناس فناوری و فضای مجازی و استاد دانشگاه، دكتر محمد صادق افراسیابی معاون امور كاربران و تنظیم گری ساترا و دكتر رضا تقی پور رئیس فراكسیون هوش مصنوعی و حكمرانی داده ها مجلس شورای اسلامی به نقد و بررسی پیام رسان های داخلی و موفقیت و گلایه كاربران از آنها بپردازد.

گفتنی است «ایران امروز» چهارشنبه ها به تهیه كنندگی سیما پاتیمار، اجرای محمدرضا درویش و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز