ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

ضرورت حمایت از صنایع كوچك در رادیو ایران

برنامه «ایران امروز» یكشنبه 22 مرداد، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به موضوع ضرورت حمایت بیشتر از صنایع كوچك برای ایجاد اشتغال و امیدآفرینی در كشور می پردازد.

1402/05/22
|
10:03
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، 21 مرداد به‌عنوان روز حمایت از صنایع كوچك نامگذاری شده است؛ صنایعی كه به فرموده مقام معظم رهبری در متن جامعه، اشتغال ایجاد و طبقات پایین را بهره‌مند می‌كند.

عاطفه بنایی تهیه كننده «ایران امروز» یكشنبه ها بیان كرد: صنایع كوچك و متوسط به‌عنوان بخش مهم و ضروری در اقتصاد هر كشوری شناخته می‌شوند.

وی ادامه داد: كسب وكارهای كوچك و متوسط كه گستره وسیعی از مشاغل نوآور و پویا و روبه‌رشد را دربرمی‌گیرند، به‌عنوان عامل توسعه اقتصادی و اجتماعی مطرح هستند.

تهیه كننده «ایران امروز» تصریح كرد: با توجه ضرورت حمایت بیشتر از صنایع كوچك در برنامه روز یكشنبه 22 مرداد میزبان مهندس محمد صادق محمد یاری عضو هیأت مدیره صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع كوچك وزارت صمت و دكتر سید حسن افتخاریان از اتاق بازرگانی ایران راهبر كنسرسیوم های صادراتی سازمان صنایع كوچك و شهرك های صنعتی ایران خواهیم بود وپیرامون این مهم بحث و تبادل نظر خواهیم كرد.

گفتنی است «ایران امروز» یكشنبه ها به تهیه كنندگی عاطفه بنایی، اجرای علی مروی و هماهنگی اكرم خیر خواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز