ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

نگاهی به كمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی

برنامه «ایران امروز» سه شنبه 17 بهمن، با حضور كارشناسان و صاحب نظران نگاهی به كمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس شورای اسلامی دارد.

1402/11/17
|
09:39
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، كمیسیون ویژه مجلس شورای اسلامی یكی از كمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی است كه برای رسیدگی به مسایل مهم و استثنایی رخ داده در كشور تشكیل می‌شود. در این مواقع، مجلس با پیشنهاد حداقل پانزده نفر از نمایندگان و با تصویب در جلسه علنی، این كمیسیون ویژه را شكل داده تا برای رسیدگی و تهیه گزارش وارد عمل شود. اعضای این كمیسیون كه 15 نفر خواهند بود در جلسه علنی مجلس و با رای مخفی با ورقه و براساس اكثریت نسبی آرای نمایندگان حاضر انتخاب می‌شوند.

ازهمین رو برنامه «ایران امروز» سه شنبه میزبان دكتر محمد ماهیدشتی رئیس گروه اقتصاد ایران و آینده پژوهی وزارت امور اقتصادی و دارایی، دكتر حسن ولی بیگی رئیس گروه پژوهش‌های كسب و كار مؤسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی وزارت صنعت معدن و تجارت و سید عبدالوهاب سهل آبادی رئیس خانه صنعت معدن و تجارت ایران می شود و پیرامون تسهیل گری ها در رونق تولید و كسب و كار گفت و گو می كند.

گفتنی است «ایران امروز» سه شنبه ها به تهیه كنندگی سیما پاتیمار، اجرای محمدرضا درویش و هماهنگی اكرم خیرخواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز