ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

الویت برنامه های اقتصادی دولت آینده

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» یكشنبه 27 خرداد با حضور علی خضریان (اصولگرا) و احمد زید آبادی(اصلاح طلب) به الویت برنامه های اقتصادی دولت آینده می پردازد.

1403/03/27
|
10:08
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» با داغ شدن تنور انتخابات در روزهای گذشته میزبان، مجید متقی فر و هادی ثروتی (اصولگرا) و امیر آریا زند و مهدی شیرزاد (اصلاح طلب) بود و در خصوص دیپلماسی روابط خارجی و راه‌های برون رفت از آسیب های اجتماعی كشور بحث و گفت و گو شد.

عاطفه اقتداری تهیه كننده «ایران امروز» با بیان اینكه این برنامه با رویكرد مناظره و طرح سوالات چالشی این امكان را برای مخاطب فراهم می كند كه شناخت و درك عمیق تری از دیدگاه های نامزدهای ریاست جمهوری برای حل مشكلات كشور پیدا كند، افزود: در برنامه روز یكشنبه 27 خرداد میزبان احمد زید آبادی (فعال اصلاح طلب) وعلی خضریان (فعال سیاسی اصولگرا) خواهیم شد و پیرامون الویت های اقتصادی دولت آینده بحث و گفت و گو خواهیم كرد.

شایان ذكر است ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه كنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی به صورت زنده، شنبه تا چهارشنبه‌ ساعت 12:40 از رادیو ایران و همزمان به شكل تصویری از تارنمای رادیو ایران و كارافزار ایرانصدا هم تقدیم مخاطبان گرامی این شبكه رادیویی می‌گردد.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز