ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

اقدامات دولت چهاردهم در خصوص بهبود فضای كسب و كار

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» سه شنبه 29 خرداد با حضور محمدحسن قدیری ابیانه (اصولگرا) و اسماعیل گرامی مقدم(اصلاح طلب) به الویت برنامه های بهبود فضای كسب و كار دولت آینده می پردازد.

1403/03/29
|
10:51
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، در روزهای منتهی به انتخابات یكی از برنامه های قابل توجه برای مخاطبان، برنامه های مناظره محور است. كه به انتخاب بهتر كمك می كند.

عاطفه اقتداری تهیه كننده «ایران امروز» با بیان اینكه این برنامه با رویكرد مناظره و طرح سوالات چالشی این امكان را برای مخاطب فراهم می كند كه شناخت و درك عمیق تری از دیدگاه های نامزدهای ریاست جمهوری برای حل مشكلات كشور پیدا كند، افزود: در برنامه روز سه شنبه 29 خرداد با حضور محمدحسن قدیری ابیانه (اصولگرا) و اسماعیل گرامی مقدم (اصلاح طلب) در خصوص برنامه های بهبود فضای كسب و كار دولت آینده گفت و گو خواهیم كرد.

شایان ذكر است ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه كنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی به صورت زنده، شنبه تا چهارشنبه‌ ساعت 12:40 از رادیو ایران و همزمان به شكل تصویری از تارنمای رادیو ایران و كارافزار ایرانصدا هم تقدیم مخاطبان گرامی این شبكه رادیویی می‌گردد.

تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز