ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

قدیری ابیانه: تحریم‌ها از بین رفتنی نیست

اسماعیل گرامی‌مقدم فعال اصلاح‌طلب گفت: سیاست‌ها بر اساس عزت، مصحلت و حكمت است؛ با دیوار‌كشی و قهر با دنیا نمی‌توان كشور را اداره كرد.

1403/03/29
|
15:55
|

امروز سه‌شنبه 29 خرداد، در چهارمین میز مناظره برنامه ایران‌امروز، رادیو ایران میزبان، حسن قدیری ابیانه فعال اصولگرا و اسماعیل گرامی‌مقدم فعال اصلاح‌طلب بود.

تحریم‌ها از بین‌رفتنی نیست

به گزارش شبكه رادیویی ایران، حسن قدیری ابیانه فعال اصولگرا در میز مناظره برنامه ایران امروز به ارزیابی اولین مناظره رادیویی و تلویزیونی نامزدهای انتخاباتی اشاره كرد و گفت: در مناظره شب گذشته در بخش اقتصادی بهترین پاسخ را مسعود پزشكیان داد، او گفت من در این حوزه هیچ چیز نمی‌دانم.

وی در ادامه به موضوع تحریم‌ها اشاره كرد و افزود: در دولت حسن روحانی نه تنها كاسته نشد بلكه بر میزان و حجمش افزوده شد و میزان از 800 مورد به هزار رسید.

ابیانه خاطر نشان كرد: تحریم‌ها از بین رفتنی نیست دولت پیش‌رو باید برنامه‌ای برای خنثی شدن آن ارائه دهد.

با دیوار‌كشی نمی توان كشور را اداره كرد

در بخش دیگر این مناظره، اسماعیل گرامی‌مقدم فعال اصلاح‌طلب به این موضوع پرداخت و گفت: در بحث توافقات بین المللی مناظره شب گذشته شاهد دو نگاه بود؛ سعید‌جلیلی پرچمدار دیپلماسی قفل است.

اسماعیل گرامی‌مقدم در واكنش به صحبت های قدیری ابیانه گفت: كسی كه از مردم رای گرفته و سال‌ها در كمیسیون مختلف بوده است؛ مگر می‌شود از اقتصاد چیزی نداند، مسعود پزشكیان در مناظره دیشب گفت من اقتصاد‌دان نیستم.

وی افزود: سیاست‌ها بر اساس عزت، مصحلت و حكمت است؛ با دیوار‌كشی و قهر با دنیا نمی‌توان كشور را اداره كرد.

تهیه و تنظیم: نسترن ردایی

دسترسی سریع
ایران امروز