ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

طرح سوالات چالشی در مناظره‌های رادیو ایران

تهیه كننده ویژه برنامه انتخاباتی رادیو ایران گفت: «ایران امروز» با طرح سوالات چالشی به دنبال فراهم كردن فضایی برای شناخت هرچه بیشتر مخاطبان از نامزدهای ریاست جمهوری است.

1403/04/01
|
09:05
|

عاطفه اقتداری تهیه‌كننده ویژه برنامه انتخاباتی رادیو ایران با عنوان «ایران امروز» بیان كرد: تجربه دعوت از چهره های شاخص جریان های سیاسی و همچنین سیاستمداران در دوره های پیشین انتخابات ریاست جمهوری، دست اندركاران برنامه «ایران امروز» را بر آن داشت تا با حضور نماینده هایی از دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا ،ویژه برنامه «ایران امروز» را روانه آنتن كنند.

اقتداری همچنین گفت: «ایران امروز» با رویكرد مناظره و طرح سوالات چالشی این امكان را برای مخاطب فراهم می كند كه شناخت و درك عمیق تری از دیدگاه های نامزدهای ریاست جمهوری برای حل مشكلات كشور پیدا كند.بیان معیار های رقابت انتخاباتی، تبیین دیدگاه نامزدهای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری از دیگر موضوعات این برنامه است.

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه‌كنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی به صورت زنده، شنبه، یكشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه‌ ساعت 12:40 از رادیو ایران و هم‌زمان به شكل تصویری از تارنمای رادیو ایران و كارافزار ایرانصدا نیز پخش می‌شود.

دسترسی سریع
ایران امروز