ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

روز شمار انتخابات آغاز شد

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» شنبه دوم تیر با حضور محسن گلكار(فعال اصولگرا) و سیدهادی عظیمی (فعال اصلاح طلب) در خصوص برنامه های دولت آینده برای حل مشكلات كشور گفت و گو می كنند.

1403/04/02
|
10:44
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، ویژه برنامه «ایران امروز» با حضور نمایندگان دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا، از ویژگی های رقابت انتخاباتی معیار می گوید.

این برنامه در روزهای گذشته از سیاست خارجی، عدالت آموزشی، نقش زنان در دولت آینده و برنامه های دیگر دولت با حضور نمایندگان اصولگرا و اصلاح طلب گفت و گو كرد.

عاطفه اقتداری تهیه كننده برنامه «ایران امروز» با بیان اینكه این برنامه با رویكرد مناظره و طرح سوالات چالشی این امكان را برای مخاطب فراهم می كند كه شناخت و درك عمیق تری از دیدگاه های نامزدهای ریاست جمهوری برای حل مشكلات كشور پیدا كند، افزود: در برنامه روز شنبه دوم تیر با حضور محسن گلكار (فعال اصولگرا) و سید هادی عظیمی (فعال اصلاح طلب) در خصوص برنامه های دولت آینده گفت و گو خواهیم كرد.

شایان ذكر است ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه كنندگی عاطفه اقتداری و اجرای رضا فرخی به صورت زنده، شنبه تا چهارشنبه‌ ساعت 12:40 از رادیو ایران و همزمان به شكل تصویری از تارنمای رادیو ایران و كارافزار ایرانصدا هم تقدیم مخاطبان گرامی این شبكه رادیویی می‌گردد.

دسترسی سریع
ایران امروز