ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 11:30 به مدت 70

بررسی کارکرد نظرسنجی‌ها و میزان اعتبار آن‌ها در «ایران امروز»

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» دوشنبه 17خرداد، با حضور صاحب نظران، تصویری شفاف و روشن از فرآیند نظرسنجی‌ها، کارکرد نظرسنجی‌ها و میزان اعتبار آن‌ها می دهد.

1400/03/17
|
08:41

به گزارش شبکه رادیویی ایران، ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» دوشنبه 17خرداد، با حضور حجت‌الاسلام محمدحسین پیریایی، رییس مرکز اطلاع‌رسانی و افکارسنجی مجمع تشخیص مصلحت نظام و مهدی رفیعی، سرپرست مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، تصویری شفاف و روشن از فرآیند نظرسنجی‌های انتخاباتی، کارکرد نظرسنجی‌ها و میزان اعتبار آن‌ها می دهد.
این برنامه قصد بررسی جایگاه هفت نامزد انتخابات ریاست جمهوری را در نظرسنجی‌ها ندارد، بلکه در صدد آن است که تصویری شفاف و روشن از فرآیند نظرسنجی‌ها، کارکرد نظرسنجی‌ها و میزان اعتبار آن‌ها در اختیار شنوندگان قرار دهد.
پرسش هایی همچون؛ مراکز یا پایگاه‌های نظرسنجی، اعتبار خود را از کجا به دست می‌آورند، در پدیده‌ای مانند انتخابات ریاست جمهوری، مبانی نظرسنجی‌های چیست، نظرسنجی‌ها تا چه میزان در هدایت افکار عمومی مؤثرند و چه عواملی می‌توانند نقش تعیین‌کننده‌ای در موفقیت یا نا کامی یک نامزد داشته باشند،از محورهای گفتگوی امروز خواهد بود.

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری، هماهنگی سهیل مسچی و اجرای غلامحسین طاهری، شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت 11:30 از رادیو ایران و همزمان به شکل تصویری از پایگاه اینترنتی رادیو ایران و کار افزار ایرانصدا نیز تقدیم مخاطبان گرامی این شبکه رادیویی می‌گردد.

دسترسی سریع
ایران امروز