ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 11:30 به مدت 70

نگاهی به اهمیت انتخابات شهر و روستا در «ایران امروز»

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» سه شنبه 18 خرداد با حضور کارشناسان به موضوع اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و نقش این شوراها در ساماندهی مسائل شهری و روستایی می پردازد.

1400/03/18
|
08:25

به گزارش شبکه رادیویی ایران، برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی در ایران دارای سابقه پنج دوره‌ است و بر این اساس ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خرداد 1400 همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی در توسعه و افزایش مشارکت مردم در عرصه تصمیم‌گیری شهری و روستایی به عنوان مهمترین راهبرد نظام جمهوری اسلامی تا به آن حد است که فصل هفتم قانون اساسی به این مهم اختصاص یافته است.
با توجه به اهمیت این موضوع، ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» سه شنبه 18 خرداد با حضوراقبال شاکری، نمایندۀ مجلس یازدهم و عضو دورۀ چهارم شورای شهر تهران و سید محمود میرلوحی، عضو فعلی شورای شهر تهران به بررسی اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و نقش این شوراها در ساماندهی مسائل شهری و روستایی می پردازد.
ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری، هماهنگی سهیل مسچی و اجرای غلامحسین طاهری، شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت 11:30 از رادیو ایران و همزمان به شکل تصویری از پایگاه اینترنتی رادیو ایران و کار افزار ایرانصدا نیز تقدیم مخاطبان گرامی این شبکه رادیویی می‌گردد.

دسترسی سریع
ایران امروز