ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 11:30 به مدت 70

نگاهی به انتخابات و وحدت ملی در «ایران امروز»

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» یکشنبه 23 خرداد با حضور کارشناسان و صاحب نظران نگاهی به تجلی انتخابات در وحدت ملی دارد.

1400/03/23
|
08:41

به گزارش شبکه رادیویی ایران، مقام معظم رهبری در سخنانشان از مردم خواستند انتخابات را نماد وحدت ملی قرار دهند نه نماد دودستگی و دوقطبی گری و تفرقه زیرا آنچه که مهم است آینده نسل کشور و نظام با عزت اسلامی در کشور است.
با توجه به این مهم برنامه «ایران امروز» یکشنبه 23 خرداد با حضور الهام آزاد عضو کمیسیون اصل نود و نماینده مجلس یازدهم و حسین کنعانی مقدم تحلیلگر مسایل سیاسی نگاهی به انتخابات به عنوان نماد وحدت ملی دارد.
در این برنامه به پرسش هایی همچون، چرا باید در انتخابات شرکت کرد، جایگاه انتخابات در منظومۀ حقوق شهروندی و آیا واقعاً می‌توان رأی بالا را به عنوان پس‌انداز و پشتوانۀ مردمیِ یک دولت در نظر گرفت پاسخ داده می شود.
ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری، هماهنگی سهیل مسچی و اجرای غلامحسین طاهری، شنبه تا سه‌شنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت 11:30 از رادیو ایران و همزمان به شکل تصویری از پایگاه اینترنتی رادیو ایران و کار افزار ایرانصدا نیز تقدیم مخاطبان گرامی این شبکه رادیویی می‌گردد.

دسترسی سریع
ایران امروز