ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی مدیریت های ناپایدار فوتبال در «ایران امروز»

برنامه «ایران امروز» دوشنبه 25 بهمن، از گروه ورزش و تفریحات به بررسی مدیریت های ناپایدار فوتبال در رادیو ایران می پردازد.

1400/11/25
|
09:34
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، درحالیكه این روزها جامعه فوتبال خود را آماده تغییرات قریب الوقوع در فدراسیون فوتبال می كند ، موضوعی كه جلب توجه می كند ، معضل مدیریت های ناپایدار در فوتبال ایران است كه ضرر مضاعفی را به این رشته پرطرفدار وارد می كند .
محمدحسین معتمد هاشمی مجری كارشناس برنامه «ایران امروز» دوشنبه ها گفت: درشرایطی كه در كشور ما مدیریت بیشتر شخص محور است و تدوین برنامه های بلند مدت نمی تواند تضمینی بر اجرای آن باشد ، فدراسیون فوتبال ایران طی دو دهه اخیر با مدیریت های مقطعی و آسیب زا مواجه بوده است .
وی ادامه داد: درواقع به جز علی كفاشیان كه زیر فشارهای شدید منتقدان توانست دوره ریاست خود را به شكل كامل به پایان برساند، سایر روسای فدراسیون فوتبال در نیمه راه سمت خود را ترك كرده اند .
معتمد هاشمی افزود: در كنار این مساله در فدراسیون فوتبال ، در باشگاه های فوتبال ایران هم مدیریت ها مقطعی و كوتاه مدت است كه در آن بخش هم به باشگاه های ما آسیب می زند.
این كارشناس مجری رادیویی تصریح كرد: همه این اتفاق ها در حالی رخ می دهد كه در برهه هایی كه مدیریت های با ثبات و طولانی مدت در فوتبال ایران وجود داشته است ، اثرهای مثبت و تاثیرگذار آن رویت شده است .
از همین رو «ایران امروز» دوشنبه 25 بهمن، موضوع علت مدیریت های بی ثبات در فوتبال ایران را از زوایای مختلف بررسی خواهد كرد .
برنامه ایران امروز از ساعت 12:40 با اجرای محمدحسین معتمد هاشمی و تهیه كنندگی جواد فیاضی ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز