ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

بررسی بازار داخلی پوشاك در آستانه سال نو

برنامه «ایران امروز» یكشنبه اول اسفند، با حضور كارشناسان و صاحب نظران به بررسی بازار داخلی پوشاك درآخرین ماه سال می پردازد.

1400/12/01
|
10:05
|

به گزارش شبكه رادیویی ایران، هر سال با نزدیك شدن ایام نوروز، تب و تاب خریداران در بازارها افزایش می یافت اما امسال با توجه به شیوع ویروس كرونا ، بیشتر بازارها از رونق افتاده است.
بازار پوشاك یكی از مهمترین این كسب و كارهای از رمق افتاده به شمار می رود و خرید و فروش در آن به حداقل رسیده است.
سیما پاتیمار تهیه كننده برنامه «ایران امروز» یكشنبه ها گفت: پوشیدن لباس نو در عید نوروز یكی از خاطراتی است كه اغلب ما از كودكی در ذهن داریم و این رسم از گذشته تا امروز ادامه داشته است. اما امسال بازار سوت و كور لباس فروشی‌ها خبر از آن دارد كه شرایط اقتصادی و بحران كرونا رمق چندانی برای اجرای این رسم باقی نگذاشته است.
وی ادامه داد: ازهمین رو در برنامه «ایران امروز» یكشنبه میزبان ابوالقاسم شیرازی رئیس اتحادیه تولید كنندگان و فروشندگان پوشاك،
دكتر مصطفی شایسته معاون امور مقابله و هماهنگی ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز ریاست جمهوری و مهندس افسانه محرابی مدیر دفتر صنایع نساجی و پوشاك وزارت صمت میشویم تا در خصوص بازار كم رمق پوشاك داخلی در شب عید بحث و گفت و گو كنیم.
گفتنی است «ایران امروز» یكشنبه ها به تهیه كنندگی سیما پاتیمار و با اجرای محمدرضا درویش و هماهنگی اكرم خیر خواه ساعت 12:40 از رادیو ایران پخش می شود.
تنظیم كننده: سمانه حیدرزاده

دسترسی سریع
ایران امروز