ایران امروز شنبه تا سه شنبه از ساعت 12:40 به مدت 70

ایران امروز

این برنامه تلاش دارد تا با كمك گرفتن از قالب میزگرد موضوعات مختلف را با حضور صاحبنظران به بحث بگذارد و نظرهای موافق و مخالف را در خصوص موضوع های روز به اطلاع افكار عمومی برساند.

ساختار گفت و گو محور یكی از پرمخاطب ترین اشكال برنامه سازی در رسانه است . وجود برنامه ای گفتگو محور كه ابعاد گوناگون مسایل اقتصادی ، علمی و اجتماعی را شفاف سازد لازمه رادیو ایران با گستره فراوان مخاطبان است. همچنین رشد روز افزون رسانه های دیگر، داشتن برنامه ای چالشی كه دغدغه مردم باشد نیاز امروز رسانه ملی است و شفافیت از نیاز های پیام های رسانه ای مخاطبین است. با توجه به اهمیت و جایگاه رسانه این برنامه تلاش می كند با مخاطبان خود صادق باشد و از مسئولان دیگر مطالبه گری كند تا اعتماد مردم به رسانه افزایش پیدا كند.
این برنامه تلاش دارد تا با كمك گرفتن از قالب میزگرد موضوعات مختلف اجتماعی را با حضور صاحبنظران به بحث بگذارد و نظرهای موافق و مخالف را در خصوص موضوع های روز جامعه به اطلاع افكار عمومی برساند.
این برنامه سعی می كند با استفاده از نظرهای صاحبنظران و كارشناسان فضای شفافی را در بررسی موضوع ها، پدیده ها معضلات و بحران های اجتماعی پدید آورد.
همچنین این برنامه در قالب میزگرد نگاهی به مسائل دینی و اعتقادی و اندیشه ای دارد و با حضور كارشناسان دینی به شبهات مختلف دینی و اعتقادی پاسخ می دهد.

زمان پخش: شنبه ها ساعت 12:40/تهیه كنندگان عاطفه بنایی سیما پاتیمار مریم بانو فطرتی
زمان پخش: سه شنبه ها یك هفته در میان ساعت 12:40 /تهیه كننده عبدالله علایی/ گوینده: لقمان یداللهی
زمان پخش : شنبه ها ساعت 12:40 به مدت 50 دقیقه/ تهیه كننده : عاطفه اقتداری / مجری : غلامحسین طاهری

اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا سه شنبه

ساعت پخش برنامه: 12:40

مدت برنامه:70

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

سامانه پیامک : 30000900

کانال سروش : radioiran@

عوامل برنامه

دسترسی سریع
ایران امروز