سلام صبح بخیر شنبه تا پنجشنبه از ساعت 6:30 به مدت 85

رادیو ایران

سلام صبح بخير

22 بهمن نمایشی از روحیه ضد استعماری ملت ایران

خبرنگار و تحلیل گر مسائل بین الملل گفت: راهپیمایی 22 بهمن در رسانه های خارجی و بین المللی نظیر آسوشیتد پرس، رویترز، یورو نیوز و ... بازتاب وسیعی داشته است.

پور احمد خبرنگار و تحلیل گر مسائل بین الملل در گفت و گو با برنامه «سلام صبح بخیر» رادیو ایران درباره راهپیمایی روز گذشته مردم در تهران و شهرستان ها گفت: راهپیمایی مردم ایران در 22 بهمن امسال و در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی با وجود سرما و آب و هوای برفی و بارانی برگزار شد، این مراسم در رسانه های خارجی و بین المللی نظیر آسوشیتد پرس، رویترز، یورو نیوز و ... بازتاب وسیعی داشته است.
وی در ادامه به خبر شبکه یورونیوز نیز اشاره کرد و گفت: شبکه یورونیوز در گزارش خود از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن خبر داد و گفت با وجود سرما و هوای برفی مردم به یاد 11 فوریه سال 1979 به خیابان ها آمدند و یاد آن روزها را گرامی داشتند.
برنامه سلام صبح بخیر شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 6:35 به تهیه کنندگی آرمان ستوده و شهاب نادری و اجرای نوید نوروزی و سعید توکلی از رادیو ایران بر روی موج اف ام ردیف 90 مگاهرتز و ای ام ردیف 558 کیلوهرتز از رادیو ایران پخش می شود.
این گفت و گو را در ادامه باهم می شنویم.

1397/11/23
|
11:15
دسترسی سریع
سلام صبح بخیر