کافه هنر شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 به مدت 40

قطعه «تنهایی» میکس و ترکیب صدای خوبی دارد

مرتضی لطفی آهنگساز، خواننده و معلم آواز گفت: ملودی قطعه " تنهایی " مناسب سیامک عباسی خواننده خوش نام ایرانی نیست.

«تنهایی» تک آهنگی با صدای «سیامک عباسی»، ترانه و آهنگ از «سعید کمالی» و تنظیمی از «فرید مهاجر» پور است.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، برنامه «کافه هنر» این بار در بخش نقد آهنگ، قطعه «تنهایی» با صدای سیامک عباسی را در گفت و گو با مرتضی لطفی آهنگساز، خواننده و معلم آواز، مهدی کریمی کارشناس ترکیب و نهایی سازی صدا و مجید صالحی شاعر و ترانه سرا مورد نقد و بررسی قرار داده است.

مرتضی لطفی آهنگساز، خواننده و معلم آواز با بیان اینکه سیامک عباسی رنگ صدای زیبایی دارد و در انتخاب آثار خود دقت زیادی می کند، به نقد صدا و آهنگ «تنهایی» پرداخت و گفت: ملودی که برای این قطعه ساخته شده مناسب سیامک عباسی خواننده خوش نام ایران نیست، در بیشتر قسمت های این اثر تلفیق ها هم به خوبی در نیامده اند.

در ادامه این گفت و گوی رادیویی مهدی کریمی کارشناس ترکیب و نهایی سازی صدا در نقد این اثر گفت: در قطعه تنهایی با صدای سیامک عباسی هر چند شاهد میکس و ترکیب صدای خوبی هستیم اما در ثانیه 28 تا 30 قطعه، یکسری صداهای اضافه شبیه به خشونت همراه صدای خواننده شنیده می شود.

مجبد صالحی شاعر و منتقد در برنامه کافه هنر به نقد ترانه این اثر پرداخت و گفت: در این اثر سیامک عباسی نتوانسته حق مطلب را ادا کند به نظر می رسد ترانه و آهنگ برای فرد دیگری ساخته شده است.

برنامه کافه هنر شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 16:00 با اجرای شهاب شهرزاد و تهیه کنندگی زهره سربازی از رادیو ایران پخش می شود.

1400/09/24
|
14:13
دسترسی سریع
کافه هنر