روی خط ورزش شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8:40 الی 9 به مدت 20 دقیقه

ایران با برد مقابل ایتالیا بر سکوی سوم جهان ایستاد

جام جهانی فوتبال ساحلی باهاما 2017؛

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان با برتری مقابل ایتالیا در دیدار رده بندی عنوان سوم جام جهانی را به دست آورد.
ملی پوشان فوتبال ساحلی کشورمان در بازی رده بندی جام جهانی مقابل لاجوردی پوشان ایتالیا قرار گرفتند؛ شاگردان میرشمسی که در مرحله گروهی مقابل حریف اروپایی شکست خورده بودند برای پیروزی در این بازی و جبران نتیجه قبل انگیزه زیادی داشتند و در همان 12 دقیقه اول محمد احمدزاده گل اول ایران را وارد دروازه حریف کرد.
12 دقیقه دوم هم در اختیار ایران بود؛ محمد احمدزاده و محمد مختاری دوبار دیگر برای ایران گلزنی کردند تا در پایان این وقت نتیجه 3 صفر به سود کشورمان شود؛ همچون دیدارهای قبلی پیمان حسینی دروازه بان کشورمان، ستاره بازی تا پایان وقت دوم بود و بارها با واکنش های استثنایی خود مانع گلزنی ستاره های ایتالیایی شد.
در 12 دقیقه سوم ایتالیایی ها فشار را بیشتر کردند و 2 بار توسط گوری ( آقای گل رقابت ها) دروازه ایران را باز کردند؛ در ادامه بازی مسلم مسیگر گل چهارم ایران را وارد دروازه ایتالیا کرد و راماچیوتی برای سومین بار دروازه حسینی را باز کرد اما در حالیکه ثانیه های پایانی بازی سپری می شد احمدزاده از روی نقطه پنالتی گل سوم خودش و گل چهارم ایران را وارد دروازه حریف کرد تا این بازی در نهایت با برتری 5 - 3 ایران و قرار گرفتن ساحلی بازان کشورمان بر روی سکوی سوم جهان به پایان برسد.

در پایان مسابقات پیمان حسینی به عنوان بهترین دروازه بان جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 حایزه خود را دریافت کرد.
در مراسم اهدای جوایز جام جهانی فوتبال ساحلی 2017 باهاما سید پیمان حسینی -دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان برترین دروازه بان جام معرفی و جایزه ویژه دستکش طلا از سوی مسئولان برگزاری رقابتهای جام جهانی به حسینی اهدا شد.
همچنین در این مراسم ، محمد احمدزاده -کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران به عنوان با ارزش ترین بازیکن این دوره از رقابتها معرفی و توپ طلای جام جهانی فوتبال از سوی مسئولان به کاپیتان احمدزاده اهدا شد.
یاداور می شود، محمد احمدزاده جایزه سومین آقای گل جام جهانی 2017 را نیز دریافت کرد.

1396/02/18
|
10:52
دسترسی سریع
روی خط ورزش