نمودار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10:20 به مدت 40

توان تولیدی كفش ایران با ظرفیت 400 میلیون

رسول شجری رییس اتحادیه كفش دست دوز گفت: كفش های ایرانی جزء بهترین كفش دنیا محسوب می شود. هموطنان در صورت مواجه شدن با هرگونه مشكل در كیفیت و گارانتی كار می توانند با اتحادیه مربوطه تماس داشته باشند.

بنا به گفته رئیس اتحادیه كفاشان دست‌دوز شهرستان تهران، تولید داخلی با توجه به كیفیت مناسب و طراحی به ‌روز نیاز بازار را تأمین خواهد كرد.
برای اطلاع بیشتر از جزئیات این خبر برنامه نمودار رادیو ایران با رسول شجری با رسول شجری رییس اتحادیه كفش دست دوز در این خصوص گفت و گو كرده است.
رسول شجری رییس اتحادیه كفش دست دوز در گفت و گو با برنامه نمودار رادیو ایران گفت: كشورمان ظرفیت تولید 400 میلیون كفش دست دوز را دارد و حتی می تواند تولیدات خود را به كشورهای منطقه دارد. مشكلات اقتصادی پیش روی جامعه ما را از این كار باز داشته است.
وی در ادامه افزود: با وجود فشردگی بازار واردات، در بخش خرید داخلی با ركورد بسیار شدیدی مواجه هستیم. خانواده ها در این زمینه بسیار معتادانه عمل می كنند.
رییس اتحادیه كفش دست دوز به كیفیت كفش های ایرانی نیز اشاره كرد و یادآور شد: به مردم ایران اطمینان میدهم كفش های ایرانی جزء بهترین كفش دنیا محسوب می شود. هموطنان در صورت مواجه شدن با هرگونه مشكل در كیفیت و ضمانت كار می توانند با اتحادیه های مربوطه در تماس باشند.
برنامه نمودار شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:20 از رادیو ایران پخش می شود.

1397/12/14
|
09:18
دسترسی سریع
نمودار